Eko-Przemiana Sp. s.

ROM-GAS Autogas jest jedną z marek Spółdzielni Socjalnej Eko-Przemiana. Poniżej przedstawiamy kilka zdań na temat działalności spółdzielni.

UWAGA!!!

Od 1 maja 2019 roku ulegnie zmianie forma prowadzonej działalności!

Spółdzielnia Socjalna EKO-Przemiana zostanie postawiona w stan likwidacji z powodu zbyt małej liczby jej członków wymaganych Ustawą.

Wszelkie zmiany, przemiany będą się odbywały w okresie od maja do sierpnia 2019roku.

W tym okresie mogą wystąpić zakłócenia w działaniu Firmy.

Po dokonaniu stosownych zmian poinformujemy Państwa o ich postępach.

W wyniku zamknięcia Spółdzielni Socjalnej powstanie nowy podmiot gospodarczy ROM-GAS AUTOGAS.

Wszelkie wykonane dotychczas usługi oraz wykonywane później nowe będą  dalej prowadzone w tym samym miejscu -ALEKSANDROWO 2A.

Eko-Przemiana Spółdzielnia Socjalna jest firmą wielobranżową działającą na wronieckim rynku od początku 2015 roku. ​Zaistnieliśmy dzięki pomocy Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA z Poznania Państwa Barbary i Tomasza Sadowskich. Cały nasz projekt i wykonanie działalności został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.​

Zajmujemy się głównie montażem, naprawami, serwisem i regulacjami samochodowych instalacji gazowych LPG. Ponadto świadczymy nierozłącznie z LPG inne usługi w ramach napraw pojazdów samochodowych.

Oprócz usług z zakresu LPG świadczymy też usługi elektryczne, elektroniczne, komputerowe.

Kolejna gałąź naszej branży to opieka nad seniorami w ich domu – odpłatnie. Zajmujemy się również w wolniejszych chwilach np. koszeniem traw na małych obszarach (działki rekreacyjne, podwórka, małe place zabaw itp.).

Kontakt

ROM-GAS AUTOGAS Roman Rapa

EKO-PRZEMIANA
Spółdzielnia Socjalna
Aleksandrowo 2A
64-510 Wronki
eko.przemiana@gmail.com
+48 793 307 303
+48 793 306 309

NIP: 787-21-09-450
REGON: 360164062
KRS: 0000527592

Zaloguj